Güzellik ve Kişisel Bakım

Yalancı Portakal Merhemi

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tıpta da önemli gelişmeler yaşanıyor. Ancak, hangi hastalığınızdan dolayı doktora giderseniz gidin öncelikle her zaman için ameliyat seçeneği ortaya çıkıyor. Bu nedenle doğal ilaçlara yönelim günümüzde hiç olmadığı kadar artmıştır. Yaşlanmanın etkisi ile ortaya çıkan ve her insanda görülen eklem ağrılarını giderecek olan doğal çözümü biliyor musunuz? Yalancı portakala kremi sizlere aradığınız sağlıklı günleri geri getiriyor.

İçerisinde bulunan onlarca vitamin ve mineral ile birlikte eklem ve kas ağrılarınızdan birkaç gün içerisinde kurtulabilirsiniz. Televizyonda izlediğiniz ünlü isimlerin çoğu bu ilacı kullanarak adeta 10 – 20 sene gençleşiyor. O yaşlardaki insanların halen nasıl sağlıklı kalabildiklerini merak ediyor musunuz? İşin sırrı bu ilaçtadır. İçerisinde bulunan ve çok büyük faydaları olan vitaminler şunlardır. Alkalitler, Glikozitler, Şekerler, Asitler, Katranlı maddeler, Morin, Rutin flamonitleri, C vitaminidir. Bu vitaminler eşliğinde daha sağlıklı bir yaşam sürmeye hazır mısınız?

Yalancı Portakal Kremi Nasıl Elde Edilir?

Yalancı portakal, İskenderun, Hatay ve Gaziantep taraflarında yetişen kasım, aralık aylarında hasadı yapılan bir meyvedir. Günümüze kadar pek faydası bilinmediği için sadece süs olarak kullanılmakta idi. Portakala benzediği için muhtemelen birkaç yerde karşılaşmışsınızdır. Çapı 10 – 15 cm ve uzaktan bakıldığında tamamen portakalı andırıyor.

Bu meyve dutgiller sınıfına girmekte ve dalından koparıldığı zaman beyaz bir süt akıtmaya başlamaktadır. İşte işin sırrı bu sütte bulunuyor. Meyvenin içerisindeki süt sıkmak ve asmak sureti ile çıkartılıyor. Daha sonra kıvamı yetersiz geldiği içinde yavaş yavaş kabuğu karışıma ekleniyor ve kıvamı ayarlanıyor. Yalancı portakal merhemi %100 doğal olan yollardan elde edilmekte ve kesinlikle hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Yalancı Portakal Merhemi Nasıl Kullanılır?

Sitemiz aracılığı ile elde ettiğiniz bu merhemi kullanmakta çok basittir. Ağrı yapan yerinize biraz sürün ve sonra ovmaya başlayın. Bir süre sonra zaten kremin normal olarak kaybolduğunu göreceksiniz. Bu işlemi sizlere tavsiyemiz olarak geceleri yapın ve sonra sabahları kalktığınızda etkisini hissetmiş olacaksınız.

Yalancı portakal, tamamen doğal yollar ile yetişmekte olan bir meyve olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur. Firmamız tarafından temin edildiğinde ise sizlere her türlü kolaylık sağlanmak ve şeffaf bir kargo anlayışı ile gönderilmektedir.

Kara Zencefil Şurubu

Şimdi sipariş vermeye hazır mısınız? O zaman sitemize gelerek sizlere özel yaptığımız kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Firma olarak ne kadar fazla alırsanız kazancınız o kadar çok artmakta olan bir sistem yaptık. Üstelik 2 tane ve üzeri alımlarda da kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bitti mi? hayır. Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile yaptığımız anlaşmalardan dolayı sizlerin ihtiyaçlarını kısa sürede cevaplıyor ve en hızlı kargolama seçeneklerini kullanıyoruz. Ağrılarınızdan artık bıktıysanız çözümü bir tık uzağınızda bulunuyor.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.4 / 5. Toplam oy sayısı: 199

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı