Hastalıklar

Virfort Nedir? Nasıl Kullanılmalıdır?

2019 yılının Aralık ayında Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan korona virüsü 2020 yılında çok yüksek seviyede yayılma hızıyla birlikte tüm dünyayı etkisine almış durumdadır. Virüs artık Çin merkezli olmaktan çıkmış adeta Avrupa merkezli bir salgın haline gelmiştir. Öyle ki Dünya Sağlık Örgütü dahi virüs için pandomi ilan etti. Tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de virüsle mücadele edebilmek için bir takım önlem ve tedbirler almış durumda.

Devletin tedbirlerine uyan, 14 gün kendini izole eden, sokağa ihtiyaçları dışında çıkmamaya özen gösteren bizler bu tedbirlerin yanında virüsle mücadele için çeşitli yöntemler de arar hale geldik. Doktorların açıklamaları ile kolonya, el dezenfektanı gibi bir takım korunma yöntemleri bulunuyor. Ancak talep yoğunluğuna uğrayan kolonya ve dezenfektan fiyatlarındaki artış vatandaşları endişeye düşürmüş durumda. Bu noktada karşımıza hem içeriden hem de dışarıdan virüse karşı korunabileceğimiz bir yöntem olan Virfort çıkıyor.

Virfort ile Virüsten Korunma

Dr. Phytofarma güvencesi ile rahatlıkla alınabilecek bir set olan Virfort paketi içinde bir kutuda 30 adet soft jel kapsül bulunuyor. Kullanımı ise günde iki defa sabah ve akşam içilmesi şeklindedir.

Özellikle korona virüsü başta olmak üzere HIV, Hepatit gibi virüslere karşı korumasının yanında; grip, mantar, uçuk tedavileri için de güvenle kullanılabilecek bir üründür. Güçlü bir bağışlık sistemine sahip olan bireylerin aslında herhangi bir virüsten korkmasına gerek yok.

Çünkü virüsler bağışıklık sistemi zayıf kişilerin bünyelerinde daha etkili olur. Ancak bağışıklık sistemini güçlendirmek Virfotr ile oldukça basit. Virfort jel kapsül içinde vücudun savunma mekanizmasını dört kata kadar arttırabilecek 19 aktif bileşen bulunuyor.

İçerisinde bulunan bazı vitamin ve besinler; propolis, ekinezya, curcumin, sarımsak, likopen, q10, capseisin, zencefil, B12, B2, B6 B5 vitaminlerinin yanında C Vitamini, ginseng, çörekotu, beta glucan, probiyotik, Omega 3 ve Seleyenyum bulunuyor.

Kara Zencefil Şurubu

Tüm eczanelerden ve sipariş yoluyla internetten temin edebileceğiniz paket iki farklı kutu bulunuyor. Birinci kutu Virfort Soft Jel Kapsül diğer kutu ise Virfort El Dezenfektan Jeli.

Virfort Ürünlerinin Etkileri

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, vücuttaki protein ve vitamin ihtiyaçlarının karşılanmasında ayrıca el jeli ile birlikte bakteri ve virüslerin elde tutunmasını engelleyen, bulaşan virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren, 6-8 saate kadar koruma sağlayan ürünler %40 indirimli olarak bir tıkla temin edilebilecek ikili bir paketten oluşuyor.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.5 / 5. Toplam oy sayısı: 189

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı