Hamilelik

Rus Merhemi Tüy Dökücü Nedir? Nasıl Kullanılır?

Rus coğrafyasında asırlardır kullanılan doğal ve geleneksel bir yöntem olan tüy dökücü etkiye sahip Rus merhemi günümüzde de artık tüm dünyada popülerliğe sahip bir epilasyon yöntemi olma özelliğini taşımaktadır. Özünde yaş ceviz sütü ve kabuklarını barındıran bu merhem kalıcı olarak da tüylerin yok edilmesinde önemli bir rol oynar. Bu yazıda Rus merhemi tüy dökücü nedir? Nasıl kullanılır? Etkili midir? Kullananlar memnun mu? gibi sorulara detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

Rus Merhemi Nedir ?

Kötü görünen tüylerinden rahatsız olan herkes için çözüm yolu olan rus merhemi hem tüylerinizin dökülmesine hem de dökülen tüylerinizin yeniden çıkmasına engel olur. Rus merhemi tamamen doğal ve bitkisel içeriklidir bu yüzden çok fazla tercih edilir. Son zamanlarda diğer tüylerden kurtulma yöntemlerine kıyasla en kolayı ve en etkilisi Rus Merhemidir.

rus merhemi genital bolge

Rus Merhemi Tüy Dökücü

Epilasyon yöntemleri arasında hem uygun fiyatlı hem de doğal bir yapıya sahip olan Rus merhemi, özellikle hassas cilde sahip kadın ve erkekler tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir. İçerdiği ceviz sütü ve ceviz kabuğu özleri sayesinde doğal bir formül olan bu merhem, cilde zarar vermeden ve tahriş etmeden kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmanıza vesile olur. Herhangi bir yara ya da acı hissi oluşturmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bu doğal yöntemin aynı zamanda nemlendirici etkisi de mevcuttur.

rus merhemi tuy dokucu

Rus Merhemi Kullananlar

Rus merhemi cildinizin tüy yapısına ve yoğunluğuna göre yaklaşık olarak 1 ya da 4 seans arasında kullanılırsa etki gösterebilir. Bu seanslardan sonra cildiniz ortalama 10 ya da 20 yıl arasında istenmeyen tüylerden arındırılmış olunur. Fakat eğer kıl köklerinizin tamamen ölmesini istiyorsanız bu merhemi toplamda 6 seans kullanmanızda fayda vardır. İlk iki seans ile kıl hücreleri beslenmemeye başlayacak ve dördüncü seans ile kıl kökü hücreleri bir müddet yeni kıl ve tüy üretemez hale gelecektir. Altı seanstan sonra ise cildinize uyguladığınız bölgedeki kıl ve tüy hücreleri tamamen ölmüş hale gelecektir.

tuy dokucu merhem

Rus Merhemi Fiyatı

Rus merhemini dudak çevresi ya da üstü bölgelerinde, koltuk altı ve bacak bölgelerinizde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer genital bölgenizde bulunan istenmeyen tüyler için bu merhemi kullanacaksanız pH değeri bu bölgeye göre ayarlanmış olan ürünü seçmenizde fayda vardır. Hassas bölgeler için üretilen bu merhem de toplamda altı seans uygulandığında tüy ve kıl hücrelerinin ölmesine olanak sağlayacaktır. Resmi satış sitesinde genital bölge ve vücut için ayrı ayrı satışı yapılmaktadır. Fiyatlarına resmi satış sitesinden göz atabilirsiniz.

Neden Rus Merhemi ?

Tüy yok etme yöntemlerinden epilasyona milyarlarca para verip zahmet çekerek uğraşmak istemeyenlere, sağlığına zarar gelmesinden korkup merdiven altı ürünler satın almak istemeyenlere. Rus Merhemi Tüy Dökücü krem üretilmiştir. 2 seansta gözle görülür tüy kaybı 4 – 6 seans arasında da tamamen yok olduğunu görebileceksiniz. 6. seans sonunda düzenli olarak kullanımda tüylerin tekrar çıkmamaya başladığını göreceksinizdir.

Kara Zencefil Şurubu

Rus Merhemi Nasıl Kullanılır ?

Tüylü bölgeye az miktarda sürün 5 dakika kadar bekletin sonrasında ılık su ya da ıslak mendil ile silin.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.4 / 5. Toplam oy sayısı: 214

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı