«
  1. Ana sayfa
  2. Hamilelik
  3. Rus Merhemi Tüy Dökücü Nedir? Nasıl Kullanılır?

Rus Merhemi Tüy Dökücü Nedir? Nasıl Kullanılır?

Rus coğrafyasında asırlardır kullanılan doğal ve geleneksel bir yöntem olan tüy dökücü etkiye sahip Rus merhemi günümüzde de artık tüm dünyada popülerliğe sahip bir epilasyon yöntemi olma özelliğini taşımaktadır. Özünde yaş ceviz sütü ve kabuklarını barındıran bu merhem kalıcı olarak da tüylerin yok edilmesinde önemli bir rol oynar. Bu yazıda Rus merhemi tüy dökücü nedir? Nasıl kullanılır? Etkili midir? Kullananlar memnun mu? gibi sorulara detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

rus merhemi genital bolge

Rus Merhemi Tüy Dökücü

Epilasyon yöntemleri arasında hem uygun fiyatlı hem de doğal bir yapıya sahip olan Rus merhemi, özellikle hassas cilde sahip kadın ve erkekler tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir. İçerdiği ceviz sütü ve ceviz kabuğu özleri sayesinde doğal bir formül olan bu merhem, cilde zarar vermeden ve tahriş etmeden kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmanıza vesile olur. Herhangi bir yara ya da acı hissi oluşturmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bu doğal yöntemin aynı zamanda nemlendirici etkisi de mevcuttur.

rus merhemi tuy dokucu

Rus Merhemi Kullananlar

Rus merhemi cildinizin tüy yapısına ve yoğunluğuna göre yaklaşık olarak 1 ya da 4 seans arasında kullanılırsa etki gösterebilir. Bu seanslardan sonra cildiniz ortalama 10 ya da 20 yıl arasında istenmeyen tüylerden arındırılmış olunur. Fakat eğer kıl köklerinizin tamamen ölmesini istiyorsanız bu merhemi toplamda 6 seans kullanmanızda fayda vardır. İlk iki seans ile kıl hücreleri beslenmemeye başlayacak ve dördüncü seans ile kıl kökü hücreleri bir müddet yeni kıl ve tüy üretemez hale gelecektir. Altı seanstan sonra ise cildinize uyguladığınız bölgedeki kıl ve tüy hücreleri tamamen ölmüş hale gelecektir.

tuy dokucu merhem

Rus Merhemi Fiyatı

Rus merhemini dudak çevresi ya da üstü bölgelerinde, koltuk altı ve bacak bölgelerinizde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer genital bölgenizde bulunan istenmeyen tüyler için bu merhemi kullanacaksanız pH değeri bu bölgeye göre ayarlanmış olan ürünü seçmenizde fayda vardır. Hassas bölgeler için üretilen bu merhem de toplamda altı seans uygulandığında tüy ve kıl hücrelerinin ölmesine olanak sağlayacaktır. Resmi satış sitesinde genital bölge ve vücut için ayrı ayrı satışı yapılmaktadır. Fiyatlarına resmi satış sitesinden göz atabilirsiniz.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan / 5. Toplam oy sayısı:

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bir Cevap Yaz

Gizem Atılgan Hakkında

avatar

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.