Hastalıklar

Şermin Yaşar Hastalığı Nedir?

Şermin Yaşar, Türk yazar ve edebiyat uzmanıdır. 1982 yılında Almanya- Berlin’de dünyaya gelmiştir. Bir süre sonra Türkiye’ye taşınarak eğitimini burada devam ettirmiş ve tamamlamıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı okumuştur. Bu alanda da yüksek lisansını yapmıştır.

Bir süre reklam ajansında yazarlık yaptıktan sonra sivil olarak yazarlık hayatına atıldı.

Nejat Çarkacı ile bir müddet evli kalan Şermin Yaşar’ın Mete, Tuna, Name isimli 3 çocuğu vardır. Çocuk edebiyatı ile çocukları olduktan sonra daha çok ilgilenen Yaşar, Facebook sayfası açmıştır. Bu Facebook sayfasında çocukları ile yaşamış olduğu anıları, yazdığı çocuk hikayelerini paylaşmaya başlamış ve annelerin ilgisini çekmiştir hala daha ilgiyle takip edilmektedir. Şimdilerde hastanede yatan Şermin Yaşar hastalığı nedir? Merak edilmektedir.

sermin yasar kimdir

Şermin Yaşar’ın Yaşadığı Sağlık Problemi

Geçen haftalarda hastaneden fotoğraf atan Şermin Yaşar sağlık problemi yaşadığını takipçileriyle yazdığı bir yazı ile paylaştı. Tüm takipçileri büyük bir merakla problemin ne olduğunu sorguladı. Şermin Yaşar yaptığı açıklamada ufak bir böbrek problemi yaşadığını belirtti.

Kısa zaman önce yaptırdığı genel bir check upta böbreğinde bir kist olduğu ortaya çıkmış ve erken teşhis ile kist alınmış. Yaşar, şuanlık herhangi bir problem olmadığını, iyileşme sürecinde olduğunu belirtti.

Arkadaşları ve ailesi sayesinde yaşamış olduğu kötü tecrübeyi atlattığını paylaşan Yaşar, evinde dinleniyor.

sermin yasar hastalığı nedir

Şermin Yaşar’ın Eserleri

Şermin Yaşar, yazmış olduğu kitaplar ile hem çocuk edebiyatında hem Türk edebiyatında önemli bir yere sahiptir. Eserleri arasında Başlarım Şimdi Anneliğe, Oyun Takvimi 2016: Her Güne Bir Oyun, Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap, Çok Hayal Kuran Çocuk, Ev Yapımı Sihirli Değnek, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler, Dedemin Bakkalı, Dedemin Bakkalı Çırak, Tarihi Hoşçakal Lokantası, Göçüp Gidenler Koleksiyoncusu yer alıyor. Bu kitapların yanı sıra blog yazıları, sosyal medya paylaşımları ile de ilgi çekiyor.

Şermin Yaşar’ın Hayata Bakış Açısı

Hayata pozitif şekilde bakan bir yazardır. Yaşamış olduğu problemlere bile bir hayat tecrübesi olarak bakmaktadır. Yazmış olduğu kitaplarda da gerçek hayatından kesitler görmek mümkündür. Ayrıca yaşantısını bir ilham kaynağı olarak da görmektedir.

Şermin Yaşar Kimdir ?

1982’de Almanya da doğmuştur daha sonra Türkiye ye gelmiştir çocuk gelişimi üzerinde son derece profesyonel olan Şermin Yaşar çocuklar üzerine ve çocuklara kitaplar yazmaktadır.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.7 / 5. Toplam oy sayısı: 169

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu