Doğal Takviyeler

Onilic Klinik Araştırma Sonuçları

Onilic tamamen doğal bileşenlere sahip bir üründür. Bu ürün düzenli kullanımda bağışıklık güçlendirme etkisinin yanında tansiyon, kolesterol, damar tıkanıklığı gibi sorunlara karşı da mücadeleci bir üründür.  Bu ürünün etkisi yapılan klinik çalışmalarla da kanıtlanmıştır. Sizlere bu yazımızda Onilic ilacının klinik araştırmalarda söz konusu olan sonuçlarından bahsedeceğiz.

Türk Tabipler Birliği Merkezi Klinik Sertifika Merkezi tarafından da tescillenen araştırma 3 ay boyunca bu ürünü kullanan hastalar üzerinde yapıldı.  Ürünün etkileri klinik ortamda da kanıtlanmıştır. Araştırma sonuçları da şu şekildedir;

  • Araştırma sonuçlarına göre kullananların %88’inin vücut direncinin arttığı belirlendi.
  • Araştırma sonuçlarına göre kullananların %80’inin tansiyonu dengelendi.
  • Araştırma sonuçlarına göre kullananların %71’inin damar tıkanıklıkları da genişledi.
  • Araştırma sonuçlarına göre kullananların %73’ünün kolesterolü de düştü.

Klinik ortamda da araştırma sonuçları kanıtlandığı için Onilic vücudunuz için birçok avantajlı olan soğan ve sarımsak kürüdür. Bu ürünü bir ilaç olarak nitelendirmek yanlış olur. Bu ürün vücudunuzu güçlendirecek doğal bileşenlere sahip bir takviye gıda olarak nitelendirilebilir.

Onilic Kullanımı Nasıl Olur?

Onilic 21 gün geçtikten sonra vaat edilen etkiler ortaya çıkmaya başlar. Ancak tam etkiyi görebilmek için klinik araştırma sonuçlarına göre en az 3 ay kullanmalısınız. Bu ürünün kullanımı günlük olarak yapılabilir. İsteğe bağlı ya da doktor tavsiyesine göre 2 günde 1 tane de kullanabilirsiniz.

Ürünün doğru kullanımı her sabah aç karnınadır. Yani size büyük avantajlar sağlayacak bu ürünü her sabah yemek yemeden içmelisiniz.  Onilic bardakta suya katılarak içilebilecek bir üründür.  Düzenli kullanımda sizleri hastalıklara karşı korur.

Onilic İçeriğinde Ne Var?

Onilic kullananlar ürünün bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ortaya koymaktadır.  Bu ürünün bileşenleri tamamen doğaldır. Üründe doğada yer alan en güçlü doğal antibiyotikler bulunmaktadır. Her zaman güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyenler ve antibiyotik kullanmak istemeyenler için doğru bir takviye gıdasıdır.

Bu ürünün içinde soğan, sarımsak, deve dikeni, limon, enginar ve zencefil gibi doğal bileşenler vardır. Ürünün içeriğinde yer alan bir bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmadan önce doktora danışmalısınız.  Ayrıca kullanmadan önce mutlaka içeriğine ve kullanım talimatına bakmalısınız. Bu ürün tansiyonunuzu düzenler,  tıkanmış damarlarınızı açar,  hiper tansiyona engel olur,  kolesterolünüzü düşürür ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Onilic Fiyatları

Onilic fiyatları birçok indirimle sizlerle.   Ürünü 30 günlük başlangıç ve devam paketi,  60 günlük uzman önerisi paketi ve 90 günlük garantili tedavi paketi olarak satın alabilirsiniz.  30 günlük pakette 1 kutu, 60 günlük pakette 2 kutu, 90 günlük pakette 3 kutu ürün vardır. Kutu sayısı arttıkça fiyat da çok uygun hale gelir. Size özel indirimlerle Onilic ürününü hemen satın alabilirsiniz.  Çoklu alımlarınızda üründen kargo ücreti de alınmadığını belirtelim.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam oy sayısı: 458

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu