Güzellik ve Kişisel Bakım

Mavi İksir Nedir? Neden Kullanmak Gerekir?

Mavi İksir bir saç ürünüdür. Mavi saç iksiri sadece erkeklere yönelik üretilen, 1 kutusu 60 ML olan ve orijinal Mardin Midyat üretimi bir üründür. Mavi İksir bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ve tedavisi amaçlı kullanılmamalıdır. Kadınların kullanımına uygun olmamasına rağmen kısa sürede duyulmasının sebebi tamamen doğal olması ve içerisinde kimyasal bileşenlerin olmamasıdır. Ürünü erkekler gündelik yaşamlarında pratik bir şekilde kullanabilirler. Mavi iksir nedir? Neden kullanmak gerekir gibi sorulara daha detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Mavi İksir Kullanım Şekli

Mavi iksiri saçlarınızın ihtiyacı olan vitaminleri ve nemi karşılamak için kullanabilirsiniz. İksir E vitamini açısından oldukça zengindir. Ürünün kullanımı gayet basittir. Mavi İksiri en az 1 ay boyunca ilgili bölgeye kullanılması tavsiye edilir. Temiz ve kuru saçlarınıza günde 1 defa duştan önce kullanılmalıdır. Sürülecek temiz bölgeye 5 ya da 6 damla damlatılır ve saç köklerine masaj yaparak kullanılır. Belirli bir süre yıkanmadan beklenir ve sonrasında yıkanabilir, yıkamadan da kullanmanız mümkündür. Mavi iksir nedir? Neden kullanmak gerekir sorularına detaylı olarak yanıtlar ürünün paketinin içinde yer alan prospektüste ve paketin arkasında da yer alan bilgilerden bulabilirsiniz.

Mavi İksir Kullanımı

Ürünü serin ve kuru bir ortamda kullanmaya ve göz ile ağızdan temas etmemesine dikkat edilmelidir. Mavi İksir birkaç gün kullanımda sonuç verecek bir ürün değildir. Uzun vadede kullanılması durumunda başarılı sonuçlara ulaşılması mümkündür. Beklenmeyen bir etki görülmesi durumunda bir doktora başvurmalısınız. Hamilelik olasılığı veya hamile kadınların, emziren annelerin, 18 yaş altı gençlerin veya hastalık sebebiyle ilaç kullanımı yapan kişilerin ister doktor kontrolü altında ister kontrol dışında kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Mavi İksirin İçeriği

İçeriğindekiler tamamen organik ve bitkisel karışımlar ile üretilmiştir. Mavi iksir içeriğinde çeşitli bitkilerin sentezlerini barındırmaktadır. Bu içeriğin bu kadar etkili olmasının nedeni tamamen miktarları ve karışımın birleştirilme değerleridir. Özellikle sarımsak gibi içerikler barındırmasına rağmen saçlarda herhangi bir koku ya da farklı bir etki bırakmamaktadır. Özellikle saçlara zarar vermemesi garanti edilmektedir. Ürünün saç çıkartmadaki etkileri ise kişiden kişiye değişiklik göstermekte olduğu için net bir etki süresi ya da etki düzeyi belirtilememektedir. Ancak kullanım sağlayan herkeste ortalama 2 aylık bir kullanım ile bazı gelişmeler ve değişmeler gözle görülür seviyede olmaktadır.

Mavi İksirin Faydaları

Mavi İksir kullanımı sonucu saç hacmini ve dolgunluğunu artırır. Erkeklerde sıkça yaşanan kepek sorununu ortadan kaldırır. Özellikle saçınızın seyrek olduğu bölgelere sürüldüğünde saç çıkmasını sağlar. Mavi iksir saç derisi ile ilgili problemleri ortadan kaldırdığı için saç dökülmelerini de engeller. Tamamen doğan içeriği ve E vitamini takviyesi ile saçı besler. Mavi İksir kısa süre içerisinde saç bakımı ve onarımını sağlar saç oluşum süresini hızlandırır ve bölgesel kellikle birlikte saç dökülmelerine engel olur. Saçınıza yaptığı bakım ve onarım sayesine saç kökleriniz güçlenir saçınız daha parlak ve güçlü bir görünüme kavuşur. Uniseks yani hem kadınların hem erkeklerin kullanabileceği bu ürün kadınlarda ise saç diplerini güçlendirir saç kırılmalarına ve dökülmelerine engel olarak saçınıza doğal parlaklık kazandırır.

Mavi İksir Kullananlar

Mavi İksirin Zararları

Mavi İksir’in içerisindeki karışımların hepsi doğaldır. Buna rağmen içinde bulunan herhangi bir maddeye alerjisi olan kişilerin kullanmaması tavsiye edilir. Herhangi bir rahatsızlığı olan veya tedavisi devam eden hastaların doktorlarına danışarak kullanmaları önerilmektedir. Ürün kutusunun üzerinde yer alan son kullanım ve üretim tarihi, izin numarası, üretim yapan firma bilgileri ve içindekiler listesi gibi alanların ürün alınırken dikkat edilmesi gerekir. Herhangi birinin eksik olması ya da tarihinin geçmiş olması durumunda ürün satın alınmamalı, alınmışsa da kullanım yapılmamalıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü paket bilgilendirmeleri oldukça önemlidir.

Mavi İksir Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Mavi İksir’i kullanan kişilerin yorumları ya da almak isteyen kişilerin merak ettikleri sorulardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Mavi İksir’i herkes kullanabiliyor mu? Eşim ile birlikte kullanabilir miyiz?

Bugüne kadar saç çıkması için pek çok ürün kullandım ve istediğim sonucu alamadım. Mavi İksir’i gerek yurt içi gerekse yurt dışı internet sayfalarından araştırdım ve sonuç olarak herkeste memnuniyet yarattığını gördüm.

İnternet üzerinden sorunsuz ve güvenli şekilde alışverişimi gerçekleştirdim, teşekkür ederim.

Mavi İksir Faydaları

Mavi İksir’i kullanan arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın aldım ve hayatımı rahatlattı, iyi ki denemişim.

Ürünün kullanımı oldukça kolay. Saçlarımın üst orta kısmında açılma vardı. Mavi İksir’i kullandıktan sonra saç ektirmeye gerek kalmadan açıklık kapandı ve daha önceden dökülmüş olduğu da hiç belli olmuyor.

Saçlarım henüz 26 yaşındayken genetik sebeplerden dolayı dökülmeye başlamıştı. Kullanan bir arkadaşımın tavsiyesiyle edindiğim Mavi İksir ürününü satın aldım. Arkadaşımın saçlarının yeniden çıktığına birebir şahit oldum.

Neden Mavi İksir ?

Mavi iksir sadece ekonomik durumu iyi olmayanlar için değil aradığı yollardan çözümler bulamamış bir çok kişi içinde onaylanmış ve test edilmiş içeriği tamamen doğal olan bitkilerden elde edilmiştir. Mavi İksir kısa süre içerisinde saç bakımı ve onarımını sağlar saç oluşum süresini hızlandırır ve bölgesel kellikle birlikte saç dökülmelerine engel olur. Saçınıza yaptığı bakım ve onarım sayesine saç kökleriniz güçlenir saçınız daha parlak ve güçlü bir görünüme kavuşur.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.3 / 5. Toplam oy sayısı: 185

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu