Zayıflama

Lipolysis Jel Etkileri Neler? Kullanıcı Yorumları

Doğal olarak hazırlanmış içeriği ile kullanıcılarda oluşan bel, kalça ve basen bölgelerindeki yağların yakılmasını sağlar. İnceltici bir jel olup, vücuttaki yağların %87 gibi büyük bir oranda dondurur ve parçalanmasına yardımcı olur. Eskiden lokal anestezi ile uygulanabilen yağlı bölgeye soya fasulyesinden elde edilen phosphatidylcholine ilacının enjekte edilmesi ile yapılabiliyordu. Fakat artık herhangi bir enjekteye ihtiyaç olmadan lipolysis jel ile aynı sonucu elde edebilirsiniz. Kilo vermek için etkili bir yöntemdir. Peki, lipolysis jel etkileri neler?

Nasıl Etki Eder?

Yağ hücrelerine uygulanması ile hücre zarlarının geçirgen durumunu artırıyor, yağları parçalıyor. Parçalanan yağlar karaciğerden atılıyor. Yağ hücre yapısını yok ederek azaltıyor ve azalan yağ hücresi ile bölgesel yağlanma tamamen ortadan kalkıyor. Oluşan yağ bölgeleri gittikçe deride gevşeme ve sarkma meydana gelir. Lipolysis jel ile yağ hücreleri yok olurken derideki gevşeme azalıyor. Jel kozmetik uygulaması ile 5-10 seansta genellikle etkili sonuçlar gözlemleniyor.

Lipolysis

Lipolysis Jel İçeriği Nedir?

İçeriğinde genellikle yağ yakıcı özelliği ile farklı enzimlerden oluşur. Lipolysis jel 8 farklı enzimden oluşur.

Bunlar;

  • Linoleic acid
  • Hyarulonic acid
  • Oleic acid

Bunlar enzimlerin bir kısmı olup linoleic acid, doymamış çoklu omega-6 yağ asidinden oluşur. Bu yağ asidi ile yağ hücrelerinde şok etkisi yaratarak dondurur. Oleic acid; yağ hücrelerindeki zarları öldürür ve parçalanmasını sağlar. İçeriği kimyevi olarak 18:1cis-9 lipit sayısal kısaltması ile mono-doymamış omega-9 yağ asidi sınıfına girer. Hyarulonic acid, yağ hücrelerini parçalar ve deri bölgesindeki sarkmayı engeller. Hyarulonic bir tür bağlayıcı polimerdir.

Lipolysis Jel Kullanım Amacı

Bel, kalça, basen, göbek gibi bölgelerdeki lokal yağ yoğunluğunu azaltma amacı ile kullanılır. Selülit tedavisinde de oldukça başarılıdır. Aynı zamanda cerrahi yağ aldırma ameliyatlarında yapılan yağ çekme yöntemi sonrasında oluşan şekil bozukluklarında kullanılarak destekleyici bir etki sağlar. 

Portakal kabuğu görünümünün rahatsız etkisinden kurtulmuş olursunuz. Erkeklerde sırt bölgesinde görülen yağ birikintileri tedavisinde ise oldukça başarılıdır. Bu ürünlerin kullanımı ile beslenme düzeninizi dengeleyerek ve spor yaparak daha kalıcı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Yaşam biçiminiz ve beslenme tarzınızın değişmesi ileride oluşacak yağlanma problemlerinin önüne geçer.

Lipolysis Jel Etkileri

Lipolysis Jel Nasıl Kullanılır?

Yağlanma bölgesinde ve rahatsız edici bölgenizi öncelikle nemli bir bez ile silmeniz gerekmektedir. Temizlenen bölgeye sıkılır, 10 dakika süresince derinizi tarafından emilimini sağlayın. Ürün kullanımı ve muhafazasına özen göstermeniz gereklidir. Açılmış lpolysis ürününü buzdolabında muhafaza etmeniz gereklidir. 

İşlem uygulandıktan sonra normal yaşantınız devam eder. Vücudunuzda ise her şey aynı kalmaz. Lipolysis uygulanan bölgedeki yağlarda kristalleşme meydana gelir. Yağlar uğradıkları yıkım ile doğal yollarla vücudu terk eder. Ürün etkileri kalıcı özellik göstererek bu yağlar, ürün kullanımını bıraktıktan sonra dahi tekrar vücudunuza geri dönmez.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 3.8 / 5. Toplam oy sayısı: 39

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu