Güzellik ve Kişisel Bakım

İce Therapy Kullananlar ve Yorumları

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için çok sayıda yöntem kullanılmaktadır. Bazı yöntemler acılı fakat uzun süre pürüzsüzlük sağlarken bazıları daha pahalı olur fakat acısız ve kesin pürüzsüzlük sunar. Daha uygun fiyatlı ve acısız yöntemlerden biri ise tüy dökücü kremlerdir.

Ice therapy tüy dökücü, vücudun her bölgesinde kullanılabilen, cildi tahriş etmeden istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan bir jeldir. Tamamen doğaldır ve oldukça etkilidir. Özellikle cildi tahriş etmiyor oluşundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir, ice therapy tüy dökücü sayesinde kısa sürede pürüzsüzlüğe kavuşabilirsiniz. Kullananların yorumları ise şu şekildedir;

Tüylerimin Tekrar Çıkmasını Engelledi

Genelde tüy dökücü kremler bir kere kullanıldıktan sonra tüy oluşumuna kökten engel olmaz, sadece dökülmelerini sağlar. Fakat ıce therapynin içindeki bileşenler sayesinde tüy oluşumu engellenmiş olur, ilk başlarda daha yavaş çıkarken düzenli kullanımla beraber tüylerin küçülerek çıkmasını sağlar.

Kararmalarımı Engelledi

Sadece tüylerin dökülmesini sağlamaz aynı zamanda bölgesel kararmalara da çok iyi gelir. Çevre doku ile aynı renkte olmasını sağlar, ton farkını kapatır. Özellikle genital bölge ve koltuk altında bu sorun çok sık görünür. İçeriğindeki bileşenler ve buz etkisi yardımıyla bunu gerçekleştirmektedir.

Acı Olmadan Ağda Yapabiliyorum

Özellikle cildi çok hassas olan kişiler ağda yaptıktan sonra ciltleri hemen şişer ve kızarır. Ice therapy ağda ve jilet gibi acı hissettirmez ve sonrasında kesinlikle tahriş etmez. Tamamen yumuşak dokunuşlarla tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. En sert tüyleri bile bu şekilde temizler. Sadece 5 dakika içinde kökten halleder.

Genital Bölgemde de Rahatlıkla Kullanabiliyorum

Genelde özel bölgelerde her ürünün kullanılması önerilmez. Özellikle tüy dökücü kremler kimyasal içerikli olduğu için tahriş edebilir. Fakat ıce therapy tamamen doğal olduğu için genital bölgede de rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sadece kadınlarda değil erkeklerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Kara Zencefil Şurubu

Sadece 5 Dakikamı Alıyor

Tüyleri almak bazen çok uzun sürebilir, özellikle lazer epilasyona gidiliyorsa birden fazla seans can sıkıcı olabilir. Fakat ıce therapy de lazer epilasyon gibi kökten kurtulma imkanı tanımaktadır. Hem de sadece 5 dakika içinde uygulayabilir ve tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Bu sayede sıkışık olduğunuz bir gün bile hemen yapıp evden çıkabilirsiniz.

Kullanımı Oldukça Basit

Genel kullanımı çok basittir, yeni başlayanlar bile anında çözüp uygulayabilir.

Kullanım adımlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tüylerinizin olduğu bölgeye nazik bir şekilde sürün ve iyice yayın
  • 5 dakika bekleyin
  • Spatula yardımıyla küçük bir bölümünü sıyırın
  • Eğer tüyler dökülmüşse geri kalanını da temizleyebilirsiniz
  • Eğer temizlenmediyse bir 5 dakika daha bekleyin
  • Daha sonra ılık suyla yıkayın

Yaklaşık 5-6 seans sonra tüm tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.8 / 5. Toplam oy sayısı: 292

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı