Zayıflama

Glucogen Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Hareketsizlikten, tembellikten, midenizin büyüdüğünden ve bazı hastalıklarınızdan dolayı çok fazla kilo mu aldınız? Sebebi fark etmeksizin kilo almışsanız sizlere Glucogen’i öneriyoruz. Glucogen piyasaya yeni sürülen spor kadar zahmetli, yağ aldırma ameliyatları kadar da ağrı çektirici değil oldukça basit kullanışlı zayıflamanıza yardımcı olacak kimyasal madde içermeyen bir yağ yaktırıcı ve kilo verdirici. Glucogen Nedir? Nasıl Kullanılır ve Glucogen’in faydaları nelerdir gibi merak ettiğiniz soruların cevabı ve Glucogen hakkında ki bilgiler makalemizde yer almaktadır daha fazla bilgi sahibi olmak için makalemizi okumaya devam ediniz.

Glucogen Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Glucogen içeriğinde bulundurduğu Glucomannan sayesinde midenizde tokluk hissiyatı oluşturarak daha az yemek yemenizi sağlar bu sayede hem aç kalmamış hemde kilo vermiş olursunuz.

Glucogen kullanımının 6. saatine kadar canınız yemek yemek istemez ve sadece su tüketimi yapmanız gerekir. Glucomannan mide içerisinde jel kıvamına gelerek tokluk hissettirebilen bir özelliğe sahiptir. Bu sayede açlık hissi %100 kesildiği gibi mideniz gerçekten tok kalır. Bu derece özelliklere sahip olup içeriğinde hiç bir türlü kimyasal madde içermediğinden son zamanların gözde en fazla satan ürünlerinden olmuştur.

İçeriğinde bulunan en önemli içerik olan konjak asya kökenli bir bitkidir ve vücudunuzda bulunan toksinlerle beraber ödemleri çok hızlı bir şekilde vücuttan atar ve bu sayede kilo vermenizi sağlar.

Ürün hakkında son kullanma tarihi gibi detaylı bilgiler ürünün arka kısmında yer almaktadır.

Yemeklerden önce kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan maddelere alerjiniz varsa kesinlikle kullanmayınız. Helal sertifikalıdır.

Kara Zencefil Şurubu

Glucogen İçeriği

Glucogen doğal ve bitkisel içeriğe sahip olmakla beraber çok iyi bir yağ yakıcıdır.

Glucomannan (Konja) Bitkisi;

Çin, Japonya ve Kore gibi asya ülkelerinde jole ve un olarak kullanılan bu bitki toksinleri vücudunuzdan uzaklaşırmakta ve sindirim sistemini hızlandırmakta oldukça etkilidir.

L-Carnitine;

Karnitin yağ yakımında önemli rol oynayan amonyum katyonudur. Karnitin sizin vücudunuzdaki ödem atımını hızlandırır ve kilo verip yağ yakmanızda oldukça faydalıdır.

Kara Mürver;

Üzüme benzeyen bu meyve asya topraklarında yetişir. İlk önce normal bir çiçek gibi açan bu meyve daha sonra siyahlaşır ve üzüme benzer bir hal alır fakat tadının üzüm ile uzaktan yakından alakası yoktur. Glucogen’in en önemli etken maddelerinden birisidir kilo vermenizde yardımcı olur tamamen doğaldır.

Glucogen Faydaları

  • Midenizde aldığı jel kıvamı sayesinde midenizde tokluk oluşturur,
  • Yağ yakmanızı sağlar,
  • Bölgesel yağlanmalarınızı ortadan kaldırırak selülit gibi en büyük probleme çözümdür,
  • Kilo almanızı engeller
  • Diyet yaparken kullanırsanız aç kalmaktan korkmadan kullanabilirsiniz.
  • Toksinleri ve ödemleri de kolaylıkla vücudunuzdan atar.

Glucogen Kullanımı Nasıl Yapılır?

Glucogen şasesinin içeriği tamamen tozdur kaynattığınız suya döküp iyice karıştırarak yemeklerden yarım saat önce tüketebilirsiniz.

Glucogen Nasıl Kullanılır ?

  • Ağzını açtığınız şaseyi su bardağına boşaltınız,
  • Kaynattığınız sıcak suyu bardağa dökünüz,
  • Daha sonra iyice karıştırınız,
  • İyice karıştıktan sonra suyu sıcak haliyle tüketebilirsiniz.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.4 / 5. Toplam oy sayısı: 130

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı