Doğal TakviyelerEgzersiz

EggPow Yumurta Akı Tozu Nedir? Nasıl Kilo Aldırır ?

Aşırı kilolu olmak gibi aşırı zayıf olmakta kimilerine göre bir dezavantajdır. Bazı insanlar ne kadar yerlerse yesin bir türlü kilo alamazlar. Spor salonlarına giderler fakat bir türlü gelişim gösteremezler üstüne hem masraf çıkarmış hem de yorulmuş olurlar. Hal böyle olunca sizler için farklı ve kolay yollar araştırdık son zamanlarda popüler olan ve kullanıcılardan tam not alan EggPow Yumurta Akı Tozunu bulduk makalemizde sizler için sunduk.

eggpow-kas-kilo-alma

EggPow Yumurta Akı Tozu Nedir ?

EggPow Yumurta Akı Tozu, vücutta protein şoku yaratarak ayda 8 kilo aldırır kas kütlesi %80 güç ise en az 2 kat artar.İçeriğindeki izole protein, kazein ve yumurta akı sayesinde vücut gerekli olan enerjiyi aldığı gibi daha yüksek enerji harcadığını hissederek yeni kasların oluşumunu 5 kat hızlandırır. Bu sayede daha çok enerji harcadığını düşünür ve vücut daha çok güç için daha çok lif üretir.

EggPow Yumurta Tozunu Hemen Satın Almak İçin :

https://www.saglikvitrin.com/eggpow-yumurta-aki-tozu

EggPow Yumurta Akı Tozu Kullanmadan Önce

EggPow Yumurta Akı tozunu kullanmadan önce hem yağ hemde kas lif yoğunluğunuzu yemek ile arttırmak mümkün değildir.Çünkü kilo alamayan metabolizmalar yemekten aldığı karbonhidrat ve proteinleri çok hızlı yakar.Ancak porsiyonlar 3 katına ulaşırsa kilo alımı gerçekleşebilir.

EggPow Yumurta Akı Tozu Kullandıktan 1 Ay Sonra

EggPow kullandıktan 1 ay sonrasında bile kas üretimi 5 kat hızlanarak daha çok lif ve bağ tutar.

Kara Zencefil Şurubu

Bu sayede EggPow hem kilo alınmasını hemde daha çok kaslı bir görünüm edinmenizi sağlar. EggPow nedeniyle alınan kiloların %80 i kastır.

EggPow Yumurta Akı Tozu İçeriği

Peynir Altı Suyu Tozu

Peynir altı suyu tozu yüksek oranda protein içerir ve bu sayede kaslarınızı geliştirmekte büyük rol oynar. Aynı zamanda yağ yakma özelliğine sahiptir. Ayrıca organların kaslarını da besleyerek sağlığa zararsız olduğunu kanıtlamıştır.

Yumurta Akı Tozu

EggPow her bir şaset içerisinde 8 yumurta akına eş değer protein barındırır. Bu protein orta şiddetle enerjiye çevrildiğinden metabolizma kas bağlamaya ve hızlıca kilo almaya başlar.

Kazein

Bölgesel olarak kilo alınmasını engelleyen bir proteindir. Bu sayede vücuda eşit oranda kilo ve kas yüklenir.

EggPow Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır ?

En fazla 3 ay kullanabilirsiniz, kas ve kilo yoğunluğunuz için 3 ay sonrasında 1 ay boşluk verdikten sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Egg pow kesinlikle kilo almanız konusunda etkileri olacaktır. Çünkü içerisindeki protein takviyesi sayesinde kalori artışı yaşatmaktadır. Eğer ciddi kilo alma problemleriniz var ise kesinlikle bu ürünü tavsiye edebiliriz. Çünkü kilo almanız için gereken doğal her türlü kaynak Egg pow içerisinde mevcut.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 3.3 / 5. Toplam oy sayısı: 23

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı