Güzellik ve Kişisel Bakım

Bio Defense Jel Dezenfektan

Dünyaya yayılan virüs sebebiyle insanlar virüsten kurtulma yolları aramaktadır. Özellikle insanların yoğun olarak girip çıktığı yerlere girmek zorunda olan kişiler büyük virüs tehdidi altında olmaktadır. Bunun içinde virüsten korunmak için ürün arayışına girmektedir. Bu sebeple insanlar tarafından yaygın olarak bio defense jel ürünleri kullanılmaya başlanmıştır.

Bio Defense Jel Nedir?

İnsanlar tarafından kullanımı yoğunlaşan bio defense jel virüs ve bakterilerden korunmak amacıyla üretilmiş bir jeldir. Bu jel tek kullanımlık paketler halinde bulunmaktadır ve kişiler bakteri bulaştırabilecek ortamlarda bulunduklarında korumak için bu jel kullanılarak eller silinmektedir.

Örneğin otobüslerde bulunduklarında otobüsten iner inmez bu jelle ellerini temizleyebilmektedir. Aynı şekilde kişilerle tokalaşma sonrasında da jel kullanılabilmektedir. Hastalıkların ellerden bulaşma olasılığı yüksek olduğu için öncelikle el temizliği önemlidir. Bio defense jel sayesinde de eller temizlenebilmektedir. Ancak kişiler evlerine ulaştıklarında yine ellerini sabunlamaları gerekmektedir.

Bio Defense Jel Kullanımı

Bio defense jel tek kullanımlık cilt defans jelidir ve kullanan kişilerde koruma sağlamaktadır. Bu sebeple çocuklar tarafından da kullanılabilir ve onların virüs kapmasını engellemektedir. Tek kullanımlık jelin kullanımı da oldukça kolaydır. Jel paketinin içinde 20 adet ayrı ayrı paketlenmiş jeller bulunmaktadır.

Kişiler insanların çok olduğu ortamlarda bulunduklarında paketin içinden bir tanesini alıp kağıdını yırtarak ellerinde kullanabilmektedir. Ayrıca paketlerde nasıl kullanılacağı bilgisi de bulunmaktadır. Kişiler bu bilgileri okuyarak jeli kullanabilirler. Bir paketin içinde 6 gr jel bulunmaktadır ve bu jel kişileri virüse karşı korumaktadır.

Bio Defense Jel Fiyatları

Otobüsler, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde bulunan kişilerin ortamdan uzaklaştıktan sonra kullanması gereken bio defense jel kaliteli koruma sağlamaktadır. Bu sebeple de kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kişilerin kullanımı için bu jeller farklı paket seçeneklerinde satılmaktadır.

Kara Zencefil Şurubu

Bio defense jel paketleri ve fiyatları şu şekildedir;

  • 1 kutu jel 19 TL ( pakette 20 şaset vardır)
  • 2 kutu jel 38 TL (pakette 40 şaset vardır)
  • 3 kutu jel 55 TL (pakette 60 şaset vardır)
  • 6 kutu jel 108 TL (pakette 120 şaset vardır)
  • 12 kutu jel 192 (pakette 240 şaset vardır)

Bio defense jel paketlerinden 3 kutu ve üzerinde alan kişiler kargo ücreti ödememektedir. Ayrıca 12 kutuluk paket iş yerleri, geniş aileler ve kurumlar için kullanımıma uygundur. Kişiler üründen satın almak istediklerinde bilgilerini girerek sipariş verebilmektedir.

Bio Defense Jel Zararlı Mıdır?

Virüs ve bakterilerden korunma amacıyla kullanılan bio defense jelin bilinen bir zararı yoktur. Aksine salgınlara karşın önlem sağlamaktadır. Ancak jelin içerisinde farklı bileşenler bulunduğu için bunlardan birisine alerjisi bulunan kişilerin kullanıma dikkat etmeleri ya da kullanmamaları gerekmektedir. Ayrıca hamilelerde bu ürünü kullanmadan doktorlarına danışmalıdır. Bunlar dışında hastalığı olan kişiler de kullanım öncesinde doktorlarına zararının olup olmayacağını sormalıdırlar.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.7 / 5. Toplam oy sayısı: 155

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı