Beslenme

Akıncı Superfood

Her yaş ve her hayat kalitesi, kendisine ait yaşam standartları belirliyor. Kimi insan bekar, kimi evli, kimi spor meraklısı, kimi insan ise işkolik olarak yaşamını sürdürüyor. Her an değişebilen yaşam standartlarımız nedeni ile günden güne hayatımıza giren standartlara bir yenisi daha ekleniyor.

Zamandan tasarruf ederken dışarıdan yemeye, dışarıdan yedikçe de sağlıksızlaşmaya devam ediyoruz. Üstelik tüm bunlar, cebimizdeki parayı tasarruflu kullanamamamız ve yeterli kalitede beslenemiyor olmamıza da sebep oluyor. Sizlere hem para hem zaman hem de sağlığınızdan ödün vermeden beslenebilmenin yolunu anlatacağız.

Aradığınız sağlıklı, uygun fiyatlı ve kaliteli takviye ürünün adı Akıncı Superfood. Tamamen doğal içeriklere sahip olan bu muhteşem keşif, günlük ihtiyacınız bir kenara, sporcular için de takviye niteliği taşıdığından, son derece yararlı ve üst düzey bir üründür.

Akıncı Superfood Nedir?

Akıncı Superfood, içeriğinde bulunan ve tamamen doğal ürünlerden oluşan formülü sayesinde, her yaş ve her hayat standardına uygun bir üründür. Adından da anlaşılacağı üzere süper bir formüle sahip olan bu takviye gıda, günlük ihtiyaç ve sporcular için uygun niteliklere sahiptir.

Akıncı Superfood İçeriği

Tamamen doğal ve %100 organik olan Akıncı Superfood, içeriğinde;

  • Antep fıstığı
  • Kestane
  • Propolis
  • Kuru üzüm
  • Kara kovan balı

Ürünlerini bulunduruyor. İçeriğinde yapay bir tatlandırıcı, şeker, kimyasal ürün bulundurmayan Akıncı Superfood, %100 organik bileşenlerden elde edilen ve her gün ihtiyacınıza yönelik kullanım için 7’den 77’ye herkes için uygun bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Akıncı Superfood Nasıl Kullanılır?

Akıncı Superfood, bir temel gıda ya da besin kaynağı değil, takviye edici gıdadır. Bu sebeple, ihtiyaç duyan kişiler için ürün ambalajı üzerinde yer alan talimat ve bu talimatlara uygun olarak yaş, kilo, kalori ihtiyacınıza göre kullanılması gerekir. Akıncı Superfood, bir ilaç değildir ve bu sebeple ilaç adı altında satışı yapılmamaktadır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, şeker ve yağları barındıran Akıncı Superfood, formülü sayesinde hızla etkisini gösterir, kasları ve dokuları tamir eder. Bu özelliği ile özellikle spor yapan bireyler için tasarlanan ürün, bitkisel bir takviye edici gıda özelliği taşır.

Kimler Akıncı Superfood Kullanmamalı?

Akıncı Superfood, bir ilaç olmamakla birlikte, tedavi edici özellik de taşımamaktadır. Günlük kalori ihtiyacı açığınızı, protein, yağ, karbonhidrat eksiklerinizi tamamlamak üzere tasarlanan, hareketli yaşantınızdaki eksikleri giderici dozlarda kullanıma uygun olan bu takviye gıda, sadece bu amaç uğruna üretilmiştir.

Kullanmadan önce, içeriğinde bulunan herhangi bir ürüne alerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz. Antep fıstığı, kestane, bal, propolis ve kuru üzüm içeriklerine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle görünen herhangi bir yan etki yaşanması ya da vücut olarak kötü hissetmenize sebep olan bir an olursa, derhal doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Tamamen organik olan bu ürün, hamileler, kalp hastaları, kolesterol hastaları tarafından doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.8 / 5. Toplam oy sayısı: 133

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Gizem Atılgan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili uzman doktorlarla beraber araştırmalarım var. Bu site üzerinden de kullanıcılara önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu